Akce v předposledním týdnu projektu

Týden od 12. do 16. srpna je pro odpočinkový. Znovu upozorňuji, že původně plánovaná prohlídka BEA campusu se nekoná.

A v dalším, předposledním týdnu našeho projektu vás čekají 3 akce:

V pondělí 19. srpna se můžete od 10 do 12 hodin projet na elektrokolech a dozvědět se o nich mnoho zajímavého. Akce se koná v prodejně AkuMa motors na Schweitzerově 97. Na akci je třeba se přihlásit předem. Místa jsou omezená! Volejte na tel. 603 922 062, pana Kuboše, nebo pište na info@akuma-motors.cz.

 POZOR ZMĚNA! Zveme vás do AGE centra na „Toulky pamětí a historií Olomouce“, ale UŽ V ÚTERÝ 20. srpna! MUDr. Dagmar Malotová, MBA, Vás ve 14 hodin provede tímto ambulantním zařízením pro seniory a poté se vydáte na krátkou procházku, na které si otestujete si svou paměť. AGE centrum se nachází v 1. patře, Na Šibeníku 1 (budova chirurgie), vchod je zezadu. Na akci je nutné se přihlásit předem u mne telefonicky nebo mailem.

 Ve středu 21. srpna Vám již podruhé představíme novou kancelář U3V, která je od loňského roku v přízemí Filosofické fakulty, Křížkovského 10, a seznámíme Vás s nabídkou vzdělávacích aktivit pro seniory. Kancelář pro Vás bude otevřená od 13 do 15 hodin. Můžete také individuálně krátce nahlédnout do nově zrekonstruované budovy Filosofické fakulty, jejího nádvoří, i sousedícího nádvoří Rektorátu Univerzity Palackého, Zbrojnice a Parkánových zahrad. A opět je nutné se přihlásit předem u mne.