Akce Seniorů bez hranic – týden 13. – 17. 8. 2018

Ve 33. týdnu roku 2018 nás čeká každý den jedna akce!

v pondělí 13. 8. se můžete znovu dozvědět mnoho zajímavého o komunikaci s lidmi, kteří hůře slyší. Zásady komunikace s osobami s poruchami sluchu se konají na Oblastní unii neslyšících, Jungmannova 25 od 9 do 11 hodin.

Přihlášky volejte paní Janě Grohmannové, tel. 774 585 225, nebo pište na mail: jana.grohmannova@ounol.cz.

 

v úterý 14.8. vás zveme na prohlídku chráněného bydlení pro seniory na Zikově 14, s výkladem a popisem pečovatelské služby, a to od 13 do 15 hodin.

Na tuto akci se prosím přihlaste mně buď mailem nebo telefonicky.

 

ve středu 15.8. si od 10 do 11 hodin ti nejodvážnější z vás mohou vyzkoušet jízdu na in-line bruslích pod vedením zkušeného instruktora pana Coufala. Projedete se v parku Malého prince na Tabulovém Vrchu. Ochranné pomůcky (chrániče a přilba) jsou povinné, ale máte možnost si za úhradu zapůjčit in-line brusle i chrániče na základě telefonické nebo e-mailové domluvy minimálně 3 dny před akcí (je potřeba nahlásit velikost chodidla).

Přihlašujte se na 739 421 694 nebo mail: brusleni@lene.cz.

 

ve čtvrtek 16. 8. pokračuje cyklus seminářů „Stáří je stav mysli“. Od 9 do 11 hodin si tentokrát budeme povídat o elektronické komunikaci, tedy co psát do mailů a jak je správně číst, jak a kdy telefonovat a jak se orientovat v informacích na internetu. Semináře probíhají na Oblastní unii neslyšících, Jungmannova 25.

 podruhé letos zveme na prohlídku nově otevřeného AGE centra, a to v pátek 17. 8. od 9 do 12 hodin. MUDr. Dagmar Malotová, MBA, vás provede tímto novým ambulantním zařízením pro seniory a drobně si otestujete svou paměť. AGE centrum se nachází v 1. patře, Na Šibeníku 1 (budova chirurgie), vchod je zezadu.

 Na prohlídku AGE centra i seminář se prosím přihlaste mně buď mailem nebo telefonicky.