Nejčastější dotazy účastníků

OTÁZKY A ODPOVĚDI k projektu Senioři bez hranic

  1. Proč se musím přihlásit? – Jde o Váš komfort a na některých akcích i o Vaše bezpečí. Musíme také předem znát přesný počet účastníků, abychom zajistili odpovídající učebnu, počet instruktorů a případné pomůcky a náčiní.
  2. Nemůžu se ihned dovolat na uvedené telefonní číslo. – Všechny aktivity pro Vás chystají zaměstnanci organizací ve svém volném čase. Protože mají i svá zaměstnání, může se stát, že nevezmou telefon ihned. Prosíme o trpělivost a případně zavolejte znovu.
  3. Proč musím uvádět svůj telefon nebo mail? –Abychom Vám mohli dát vědět případnou změnu, která při plánování akce může nastat. Dále Váš kontakt nebudeme využívat, pokud sami nebudete chtít.
  4. A jak můžu požádat o zasílání informací o akcích?- Na titulní straně webu www.senioribezhranic.cz je formulář. Pokud jej vyplníte, Váš mail se přiřadí na databáze adres, na které rozesíláme nejen informace o našem projektu, ale celoročně i pozvánky na zajímavé akce našich partnerských organizací.
  5. Musím se nechat na Vaší akci vyfotit? –Ano. Vzhledem k tomu, že jde o dotovaný projekt (proto máte všechny akce zdarma), musíme poskytovatelům dotací předkládat i fotodokumentaci jako doklad o tom, že akce skutečně proběhly.
  6. Kam si můžu stěžovat, když se mi něco nelíbilo? –Zavolejte na tel. 776 13 33 72 nebo napište na mail seniori@senioribezhranic.cz. Hlavní koordinátorka projektu Milada Šnajdrová Vám buď vysvětlí problém nebo se postará o nápravu.
  7. A kam můžu napsat, co se mi líbí? –Napište také na mail seniori@senioribezhranic.cz. Můžete poslat i třeba námět na akci, kterou byste rádi navštívili v dalších ročnících. Za každou zprávu předem děkujeme.